Dropdown Menu

четвер, 20 жовтня 2022 р.

Дж. К. Ролінґ. Гаррі Поттер і келих вогню. Відгук

Дж. К. Ролінґ. Гаррі Поттер і келих вогню. Відгук

Ось вона, частина, частина, з якої в екранізації вирізали, мабуть, найбільшу сюжетну лінію – боротьбу за права хатніх ельфів. Ті, хто тільки дивився фільми, закліпають на цю новину очима. Але ж вона важлива також і для долі Крауча-молодшого. У фільмі ж його наче схопили, а потім він якось опинився поза Азкабаном чи як? І загалом це був перший фільм, в якому так сильно відійшли від оригінального сюжету – причому часто не в гірший бік.
 
10 найкраща книга в моєму житті?
9 почесне місце на полиці
8 обов’язково до прочитання
7 варте уваги
6 краще за середнє
5 прийнятне чтиво
4 гірше за середнє
3 щось тут не склалося
2 неможливо читати
1 найгірша книга у світі
0 складно назвати це книгою
 
Читайте також:
Дж. К. Ролінґ. Гаррі Поттер і філософський камінь: Напишу про те, що найбільше мене здивувало із забутого. Наприклад, те, як Невіл поступово мужніє. Після неодноразових переглядів фільмів здається, що він якось надто раптово вирішив стати на шляху в друзів.
Дж. К. Ролінґ. Гаррі Поттер і таємна кімната: У другій книзі привиди всюди: Міртл (яка витримала іспит екранізацією), Майже-Безголовий Нік (який у фільмі лише мимохідь), професор Бінс (відсутній) і Півз (він все ж полтергейст, але всі завжди плутають).
Дж. К. Ролінґ. Гаррі Поттер і в’язень Азкабану: Найбільше в третьому фільмі забули про Квіддич. Якщо не читати книги, в четвертому фільмі раптом з’являється Чо, яка чомусь дуже подобається Гаррі, і Седрік, надзвичайний ловець і чарівник взагалі.

Немає коментарів:

Дописати коментар